Trudne życie rolnika w trailerze Farming Simulator 22 - premiera w listopadzie

"To nie praca. To powołanie".

Giants Software ogłosiło, że Farming Simulator 22 - najnowsza odsłona rolniczej serii - ukaże się 22 listopada na wszystkich potwierdzonych platformach sprzętowych: PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Twórcy opublikowali także nowy trailer. Animowany materiał wideo nie zawiera fragmentów rozgrywki, lecz stanowi animowaną i nieco górnolotną odę do życia na roli.

- Upadasz, by znowu się podnieść, ponieważ to coś więcej niż zwykła praca. To powołanie - zapewnia rolnik w zwiastunie. - Kto inny chciałby wstawać wcześnie rano i niszczyć dłonie na polu, by wieczorem planować, jak zrobić to samo jutro.

Jak wiemy już z kwietniowej zapowiedzi, twórcy przygotowują dwie całkiem nowe mapy oraz zaktualizowaną wersję dobrze znanego Erlengrat. Do tego ponad czterysta maszyn (w tym nowe kategorie sprzętu) od stu producentów.

Deweloperzy zajęli się także silnikiem graficznym. Technologia GIANTS Engine 9 ma poprawić zachowanie sztucznej inteligencji i wzbogacić krajobrazy. Nie zabraknie trybu wieloosobowego, dla 16 graczy na PC (i 8 na konsolach).

Inną istotną nowością będą pory roku, co oznacza między innymi konieczność zajmowania się gospodarstwem także zimą. Pola przykryje śnieg, a trailer pokazuje między innymi odśnieżanie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami