Gracze narzekają na serwery w 4. sezonie CoD Warzone

Wysokie opóźnienia.

  • Gracze narzekają na opóźnienia na serwerach CoD Warzone
  • Problemem są podobno spadające satelity

Czwarty sezon zmagań w Call of Duty: Warzone wprowadził do strzelanki sporo nowości i atrakcji, ale także problemów, jak źle zbalansowane bronie i problematyczne ciężarówki opancerzone. Gracze narzekają także na działanie serwerów.

„Obecnie nie da się praktycznie grać. Ping skacze między 90 - 699 ms. Zazwyczaj wynosi 90 gdy jestem sam na polu, ale 699 ms, gdy zaczyna się strzelanie, a w pobliżu są przeciwnicy. Frustrujące” - napisał niejaki „cheryvilkila” w serwisie Reddit.

Założony przez gracza temat błyskawicznie przyciągnął innych graczy, opisujących podobne problemy. „Dobrze, że to nie tylko u mnie” - cieszy się jeden z miłośników Warzone.

Inny gracz zaprezentował teorię, w ramach której źródłem problemów są spadające na mapę satelity - jedna z nowości w 4. sezonie. „Tak samo było, gdy dodali pociąg, a potem metro. Gra działała zauważalnie gorzej” - zgadza się „TheTrueAlCapwn”.

„To samo. Za każdym razem, gdy słyszę spadającą satelitę, mam pewność, że opóźnienia zaraz skoczą w górę. Wczoraj sześć razy przechodziłem przez te same drzwi” - opisuje kolejny gracz.

Spadające satelity są częścią wydarzenia Ground Fall w 4. sezonie Warzone. W ramach kończenia przygotowanych wyzwań otrzymać można przedmioty kosmetyczne.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami