Ghost of Tsushima zmierza na PC? Z okładki gry zniknął napis "Tylko na PlayStation"

Zmiana wywołała falę spekulacji.

Zaktualizowana okładka Ghost of Tsushima wywołała falę spekulacji, jakoby produkcja miała trafić na PC.

Grafika z nowym pudełkiem wyświetla się na kartach katalogowych tytułu w Amazonie i oficjalnym sklepie internetowym Sony. Uwagę zwraca usunięcie napisu „Only on PlayStation” („Tylko na PlayStation”).

Wcześniej podobną adnotację usunięto z okładek Horizon Zero Dawn i Days Gone, które później trafiły na PC. W związku z tym zaczęto podejrzewać, że Ghost of Tsushima również pojawi się na komputerach osobistych.

ghost_of_tsushima_okladki
Stara i nowa okładka Ghost of Tsushima (źródło: VGC)

Trzeba jednak zaznaczyć, że w nowych grach Sony zrezygnowało z dopisku „Only on PlayStation”. Informacji nie umieszczono na pudełkach Spider-Man: Miles Morales, Sackboy: Wielka Przygoda, Demon's Souls i Ratchet & Clank: Rift Apart.

Ponadto wspomnianej adnotacji dotychczas nie usunięto z okładki Uncharted 4: Kres złodzieja, choć przedstawiciele japońskiej korporacji już jakiś czas temu potwierdzili - w raporcie dla inwestorów - że produkcja zmierza na PC.

Przypomnijmy, że Sony regularnie przekonuje, że zamierza wydać na komputerach osobistych więcej gier. Firma podkreśla jednak, że nie chce, by tytuły zawitały na platformę kosztem konsol PlayStation.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami