Death Stranding Director's Cut trafi tylko na PS5 i rozbuduje skradanie

Sugeruje ESRB.

  • Death Stranding najpewniej nie pojawi się na PC
  • Gra położy większy nacisk na skradanie

Amerykańskie ESRB, które zajmuje się klasyfikacją wiekową gier, oceniło Death Stranding w wersji reżyserskiej, ujawniając dodatkowe szczegóły o projekcie. Okazuje się, że nowa edycja trafi tylko na PS5.

W poświęconym pozycji opisie, który pojawił się w bazie agencji, wśród platform docelowych widnieje tylko PlayStation 5. To oznacza, że Director's Cut najpewniej nie pojawi się na PC, na którym dostępna jest podstawowe wydanie tytułu.

Ponadto z informacji umieszczonych przez ESRB wynika, że wersja reżyserska rozbuduje skradanie. W niektórych etapach gra zaoferuje bowiem możliwość cichego eliminowania przeciwników - wspomniano o duszeniu wrogów od tyłu.

W podstawowej produkcji opcja pozostawania niezauważonym ograniczała się przede wszystkim do unikania potworów. Rozwiązanie polegające na podkradaniu się ludzkich oponentów należy więc rozpatrywać jako nowość.

Większy nacisk na skradanie sugerował też pierwszy zwiastun Death Stranding w wersji reżyserskiej. Nagranie nawiązuje do Metal Gear Solid, czyli innej znanej serii Hideo Kojimy - w materiale główny bohater próbował użyć kartonowego pudełka do ukrycia się.

Twórcy obiecują, że więcej informacji o nowej edycji produkcji ujawnią w najbliższych tygodniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami