Błąd w Marvel's Avengers wyświetla adres IP gracza na ekranie

Streamerzy są oburzeni.

  • Nowa aktualizacja Marvel's Avengers zawiera problematyczną usterkę
  • Na ekranie wyświetlany jest adres IP gracza
  • Twórcy pracują już na łatką

Marvel's Avengers otrzymało aktualizację 1.8.0, wprowadzającą między innymi nową przeciwniczkę - Monicę - oraz wydarzenie specjalne Cosmic Threat. Nie obyło się jednak bez wprowadzenia całkiem nowego błędu.

Po instalacji łatki na ekranie wyświetlany jest bowiem ciąg znaków, wymieniający - w zależności od platformy - nazwę konta PSN lub Gamertag, a także - co gorsza - adres IP użytkownika połączonego z serwerem.

1
Problematyczny napis widać na dole ekranu. Screen: Paul Tassi.

Jak można się domyślać, taka usterka utrudnia życie zwłaszcza streamerom. Ci strzegą swoich adresów IP ze szczególną dbałością, by - dla przykładu - nie paść ofiarą ataków DDoS.

„Zdajemy sobie sprawę z problemu, który sprawia, że na ekranie pojawia się linia tekstu. Badamy sprawę. Prosimy powstrzymać się od streamowania, jeśli natknęliście się na ten błąd” - napisali przedstawiciele studia Crystal Dynamics na Twitterze.

„Szczerze mówiąc to jeden z gorszych błędów, o jakich słyszałem. Aż chce się wyłączyć grę” - komentuje Paul Tassi z serwisu Forbes, jedna z „ofiar” najnowszej aktualizacji sieciowej gry akcji.

Deweloperzy nie chcieli zapewne, by gracze właśnie w ten sposób dowiedzieli się o najnowszym patchu, zatytułowanym Cosmic Cube. Poza wspomnianym, czarnym charakterem - Monicą Rappaccini - jest też nowa misja oraz szereg innych atrakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami