Zepsute drzwi z CoD Warzone powalają graczy jednym dotknięciem

Ile mają fragów?

Społeczność Call of Duty Warzone znalazła na mapie drzwi, które po dotknięciu przez postać natychmiast pozbawiają ją całego życia. W sieci pojawia się coraz więcej nagrań.

Zabójcze drzwi znajdują się w jednym z dużych budynków w kopalni soli. Wyglądają niewinnie, ale wystarczy się zbliżyć, by natychmiast paść na ziemię, co wymaga konieczności podniesienia przez sojusznika lub użycia przedmiotu do samoreanimacji.

> from r/CODWarzone

Niektórzy podejrzewają, że wadliwe wejście związane jest z nowym systemem szybkiej podróży, wprowadzonym w 4. sezonie Warzone, a więc Czerwonymi Drzwiami, które pojawiają się w różnych miejscach mapy i teleportują graczy do innych lokacji.

Jeśli chcecie sprawdzić działanie drzwi na własnej skórze, to radzimy się pospieszyć, bo usterka nie wygląda na trudną do naprawienia. Raven Software najprawdopodobniej zajmie się problemem w najbliższym czasie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami