Spectre to gra dla fanów trybu online z serii Splinter Cell - szpiedzy kontra najemnicy

Jest nowy trailer.

Twórcy z niezależnego studia Symbiosis Games opublikowali nowy trailer gry Spectre. Materiał prezentuje jedną z postaci, w którą będzie można się wcielić.

Deweloperzy czerpią silne inspiracje z trybu Spies vs. Mercs z serii Call of Duty. Podstawą rozgrywki jest więc rywalizacja dwóch dwuosobowych zespołów. Jeden specjalizuje się w skradaniu, a drugi w bardziej bezpośrednim podejściu do wroga.

Spectre nie może oczywiście korzystać z oficjalnych elementów uniwersum Splinter Cell, lecz wystarczy spojrzeć choćby na noktowizory wojowników, by dostrzec podobieństwa. Gameplay również nie ma pozostawiać wątpliwości, z czym mamy do czynienia.

W podstawowym trybie rozgrywki zadaniem szpiegów będzie przechwycenie danych. Współpraca jest oczywiście niezbędna, a jeden z graczy musi skupić się na odwróceniu uwagi oponentów. Spectre ma ukazać się na PC przed końcem roku.

Ostatnia pełnoprawna odsłona cyklu Splinter Cell ukazała się osiem lat temu. Od tego czasu Ubisoft nie zapowiedział nowej części, a pewne nawiązania do cyklu trafiają tylko do innych gier - jak na przykład Sam Fisher jako jeden z Operatorów w Rainbow Six Siege.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami