Postarzona Eivor z Assassin's Creed Valhalla wywołała spekulacje graczy

Nowa wersja postaci na grafice koncepcyjnej.

  • Oficjalna grafika przedstawia starszą wersję Eivor
  • Została jednak stworzona na potrzeby Gniewu Druidów
  • Fani liczą na możliwość pokierowania starszą bohaterką w przyszłości

Fani Assassin's Creed Valhalla dzielą się w sieci oficjalną grafiką koncepcyjną Assassin's Creed Valhalla, która przedstawia wyraźnie starszą niż w grze kobiecą Eivor. Spekulują, że taką wersję bohaterki być może zobaczymy w nadchodzącym DLC, ale jest to mało prawdopodobne.

Autorem grafik jest artysta Daniel Atanasov. Choć z lewej strony głównego obrazka widzimy dobrze nam znaną Eivor, z prawej strony protagonistka ma już na twarzy zmarszczki, a jej skóra nie jest tak napięta.

Choć gracze liczą na możliwość pokierowania starszą postacią w ramach nadchodzących dodatków - tym bardziej, że kolejny rozgrywa się lata po głównej przygodzie - istnieją podstawy, by sądzić, że to porzucony pomysł twórców lub zwyczajna próba ustalenia odpowiedniego wieku Eivor w podstawowej grze.

Po pierwsze, Daniel Atanasov przygotował powyższe grafiki dla rozszerzenia Gniew Druidów, w którym, jak wiadomo, nie pojawiły się starsze wersje Eivor. Po drugie, widzieliśmy już fragmenty kolejnego dodatku - Oblężenia Paryża. Bliskie i wyraźne ujęcia na twarz bohaterki dowodzą, że jej wizerunek nie uległ zmianie.

eivor_starsza_1
Zmarszczek brak

Zostają oczywiście jeszcze kolejne DLC, w tym dodatek, który najpewniej zabierze nas do Muspelheimu, królestwa ognia z mitologii nordyckiej. Za teorią fanów przemawia też historia Assassin's Creed. Starszą Evie Frye mogliśmy pokierować w dodatku Jack the Ripper do Assassin's Creed Syndicate, a w Assassin's Creed Revelations zobaczyliśmy Ezio z brodą przyprószoną siwizną.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami