Nowy karabin w Call of Duty Warzone zostanie osłabiony

Błyskawiczna reakcja.

Call of Duty: Warzone otrzymało w ubiegłym tygodniu nowy karabin maszynowy. Nie minęły nawet 24 godziny, by twórcy przyznali, że broń jest zbyt potężna i zostanie wkrótce osłabiona.

Mowa o MG 82, wprowadzonym do popularnej strzelanki w ramach czwartego sezonu zmagań, ale dopiero po osiągnięciu 15 poziomu w ramach darmowej przepustki sezonowej.

Możliwości prezentuje choćby poniższy materiał wideo:

Jednym z problemów jest jednak fakt, że nowość można znaleźć na mapie. Gracze stosunkowo szybko mogą więc otrzymać dostęp do bardzo potężnej broni. Niekiedy od razu z przydatnymi dodatkami, jak celownik optyczny.

Wszystko to sprawiło, że zaledwie dzień po debiucie studio Raven ogłosiło, że szykuje korektę statystyk.

1
Nie taki lekki ten lekki karabin maszynowy

„MG 82 (BOCW) wykonał zbyt dużo wycieczek do Maszyny Wzmacniającej przed wylądowaniem w Werdańsku. Pierwiastek 115 jest zakazany w Warzone, więc wkrótce wprowadzimy stosowne zmiany” - napisano w komunikacie na Twitterze, z nawiązaniem do trybu Zombie w Call of Duty.

Integracja przeróżnych elementów i umiejętności wyposażenia z Call of Duty: Black Ops Cold War nie po raz pierwszy wywołuje problemy w Warzone, a MG 82 jest kolejnym przykładem.

Czwarty sezon już wcześniej spotkał się z krytyką, a twórcy z Raven błyskawicznie usunęli z serwerów opancerzoną ciężarówkę, ponieważ ta przywróciła błąd, z pomocą którego gracze mogli stać się niewidzialni.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami