Na grę Indiana Jones od twórców Wolfenstein jeszcze poczekamy

Prace są na wczesnym etapie.

Wygląda na to, że styczniowa zapowiedź gry o Indiana Jonesie od twórców nowych odsłon serii Wolfenstein była skierowana raczej do potencjalnych pracowników niż do graczy. Na tytuł przyjdzie bowiem poczekać jeszcze przez długi czas.

- Dopiero co ogłosiliśmy współpracę, więc można się domyślać, na jak zaawansowanym etapie są prace - wyjaśniał Pete Hines z Bethesdy podczas rozmowy z serwisem GameSpot. - Są na bardzo, bardzo, bardzo wczesnym etapie prac nad grą Indiana Jones - sprecyzował.

Liczba „bardzo” w tej wypowiedzi wydaje się sugerować, że krótki teaser ze stycznia opublikowano przedwcześnie - fani zastanawiali się już, dlaczego tytuł nie pojawił się na tegorocznych targach E3.

Być może na prezentację wideo naciskała firma Lucasfilm, która w ten sposób chciała ogłosił całemu światu, że przywraca do życia oddział Lucasfilm Games, zajmujący się teraz właśnie udzielaniem licencji innym podmiotom.

Producentem wykonawczym projektu - który nie ma jeszcze tytułu - jest Todd Howard, a więc jeden z głównych autorów cyklu The Elder Scrolls. Nieznane są szczegóły na temat gry - wiadomo jedynie, że pozycja przedstawi zupełnie nową historię.

MachineGames równolegle pracuje obecnie nad Wolfenstein 3, ale na temat tego tytułu wiemy jeszcze mniej. Jedno z ogłoszeń o pracę na stronie studia mówi o osobie odpowiedzialnej za monetyzację i „gry jako usługi”, co może być pewną wskazówką.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami