Kraina ognia w Assassin's Creed Valhalla - Ubisoft potwierdza miejsce akcji trzeciego DLC?

Muspelheim.

  • Trafimy do Muspelheimu
  • Kraina ognia może zostać potraktowana metaforycznie
  • Na więcej informacji musimy poczekać

Choć twórcy Assassin's Creed Valhalla nie przedstawili jeszcze żadnych szczegółów odnośnie trzeciego DLC do gry, jeden z tweetów Ubisoftu zdaje się potwierdzać, że w dodatku pojawi się Muspelheim, a więc pochodząca z mitologii nordyckiej kraina ognia, zamieszkana przez płonące giganty.

14 czerwca na youtubowym kanale Access The Animus pojawił się materiał, w którym znana fanom serii grupa przetłumaczyła wiadomości ukryte przez Ubisoft w materiale o Assassin's Creed Valhalla wyemitowanym podczas Ubisoft Forward, a także dostrzegła, że na wrotach będących dotychczas jedynym teaserem kolejnego dodatku znajduje się runa reprezentująca właśnie Muspelheim. W taki sam sposób kraina ognia została oznaczona w God of War z 2018 roku.

„Nie było jeszcze naszego planu, który nie zostałby odkodowany w kolejnym miesiącu” - napisał Ubisoft w odpowiedzi na wideo Access The Animus. „Wasza doskonała praca nas zawstydza”. Choć nie mamy do czynienia z bezpośrednim potwierdzeniem miejsca akcji DLC, przekaz wydawcy zdaje się być jasny.

Brakuje dodatkowych informacji o trzecim dodatku. Francuski youtuber i branżowy informator j0nathan, który przeszukał pliki gry, twierdzi jednak, że DLC ma kodową nazwę Meteor, a ponadto zabierze nas do północnej Afryki. Oznaczałoby to, że Muspelheim został potraktowany metaforycznie albo nie jest jedyną lokacją w rozszerzeniu.

Data premiery kolejnej przygody w świecie Assassin's Creed Valhalla nie jest jeszcze określona. Aktualnie czekamy na Oblężenie Paryża, które ukaże się latem.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami