EA wskrzesi "znaną markę"? Fani sądzą, że chodzi o Dead Space

Tajemnica studia Motive.

EA chce przywrócić do życia starszą, znaną markę, a zapowiedź ma nastąpić 22 lipca podczas wydarzenia EA Play - poinformował w swoim podcaście dziennikarz Jeff Grubb (jak podaje VGC).

Grubb już wiosną wspominał, że Electronic Arts pracuje nad wskrzeszeniem pewnej serii. Produkcją ma zajmować się EA Motive, a więc studio odpowiedzialne choćby za Star Wars Squadrons.

squadrons
Squadrons to dobra gra, choć nie obfitowała w content

Słowa dziennikarza - „zobaczymy ten tytuł, jeśli wcześniej nie umrzemy” („if we're not dead first”) - sprawiły, że fani zaczęli spekulować, czy nie chodzi o cykl Dead Space.

Ostatnia odsłona tej serii ukazała się w 2013 roku i nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem. Twórcy zbyt mocno, zdaniem fanów, postawili na akcję i efektowne sceny, a niekoniecznie na budowanie atmosfery grozy.

Poprzednie części cieszą się jednak do dziś wielkim uznaniem, szczególnie pierwszy Dead Space, który stał się jednym z klasyków gatunku survival horrorów.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami