Dead by Daylight - skrzynka z narzędziami: jak korzystać, naprawa, sabotaż

Naprawa generatora, uszkadzanie haka.

Skrzynka z narzędziami to jeden z przedmiotów w Dead by Daylight. Z jej pomocą przyspieszysz naprawę generatorów lub sabotujesz hak zabójcy, by nie mógł on z niego skorzystać. Z niniejszej strony dowiesz się jak to działa i jakie są ograniczenia.

Skrzynkę z narzędziami (1) zdobędziesz w ramach rozwoju krwistej sieci, możesz też trafić na nią na mapie, wyciągając przedmiot ze skrzynki.

024_dead_by_daylight_skrzynka_z_narzedziami_naprawa_sabotaz

Jej głównym zastosowaniem jest przyspieszenie naprawy generatora. Gdy się do niego zbliżysz, na ekranie wyświetli się przycisk, który pozwoli ci naprawić generator ze skrzynką z narzędziami (2). Zwiększa to tempo naprawy - im wyższej jakości jest ten przedmiot, tym premia będzie większa.

Dodatkowo, przy użyciu skrzynki możesz dokonywać sabotażu (3) na haku. Dzięki temu zabójca nie będzie w stanie z niego korzystać i nie zawiesi na nim swoich ofiar - to z kolei zwiększy szansę że twoi sojusznicy się oswobodzą.

025_dead_by_daylight_skrzynka_z_narzedziami_naprawa_sabotaz

Skrzynka z narzędziami ma określoną ilość ładunków - reprezentowane jest to przez wskaźnik (4) obok ikony przedmiotu. Każda sekunda naprawy lub sabotażu będzie wyczerpywać ładunki - gdy pasek się opróżni, nie będziesz w stanie z niej korzystać. Ilość ładunków możesz zwiększyć za pomocą dodatków, a także korzystając z lepszej jakości przedmiotu.

Następnie: Dead by Daylight - latarka: jak oślepiać i ogłuszać zabójcę

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - hak: jak zejść i zdjąc gracza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami