Cyberpunk 2077 dostępny na PS Store, z ostrzeżeniem dla posiadaczy PS4

Jest taniej niż na Xbox One.

  • Cyberpunk 2077 wrócił do sprzedaży w PS Store
  • Sony uwzględniło ostrzeżenie dla kupujących na PS4
  • Gra jest tańsza niż na Xbox One

Zgodnie z zapowiedziami, Cyberpunk 2077 jest ponownie dostępny w dystrybucji cyfrowej w sklepie PS Store, dostępny dla posiadaczy konsol PlayStation. Sony ostrzega jednak posiadaczy podstawowej wersji PS4.

„Użytkownicy nadal mają problemy z wydajnością w tej grze. Zakup do użytku w systemach PS4 nie jest zalecany” - czytany w komunikacie umieszczonym na początku opisu.

„Aby zapewnić sobie najlepsze wrażenia z grania w Cyberpunk na PlayStation, graj na systemach PS4 Pro i PS5” - dodaje Sony. Cenę ustalono na 209 zł, co oznacza znaczącą przecenę względem odsłony Xbox One, wycenionej na 269,99 zł.

Informacje o przywróceniu gry do cyfrowej sprzedaży w PS Store ogłoszono w ubiegłym tygodniu. Do wycofania gry z PlayStation Store doszło już w grudniu ubiegłego roku, zaledwie tydzień po premierze.

Niedawno - 17 czerwca - CD Projekt opublikował kolejną aktualizację, oznaczoną numerem 1.23. Ta wprowadziła szereg zmian także na PlayStation 4 - głównie zredukowała liczbę przechodniów i samochodów na ulicach.

Nastroje graczy wydają się jednak być raczej stonowane. Dość powiedzieć, że sporą popularnością w serwisie Reddit cieszy się obecnie temat zatytułowany „Ta gra nie ma już raczej przyszłości, no nie?”.

Autor zwraca między innymi uwagę, że w przypadku Wiedźmina 3 po pierwszych miesiącach wydano większe rozszerzenie fabularne, Serca z Kamienia - nie wspominając o 16 darmowych DLC.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami