Wiedźmin - nowy teaser serialu skupia się na Geralcie

Henry Cavill ponownie na ekranie.

Netflix opublikował kolejny teaser drugiego sezonu realizowanego dla platformy serialu „Wiedźmin”. Materiał koncentruje się na Geralcie.

Nagranie trwa zaledwie kilkanaście sekund. Wideo jest dynamicznym montażem wybranych scen z kolejnych odcinków produkcji. W zaprezentowanych ujęciach pojawia się właśnie Biały Wilk, w którego wciela się Henry Cavill.

To już drugi tego typu teaser projektu. Poprzedni - opublikowany w ubiegłym tygodniu - skupiał się na postaci Ciri, w roli której ponownie wystąpi Freya Allan. Oba materiały ujawniają jednak niewiele na temat fabuły nadchodzących epizodów.

Drugi sezon „Wiedźmina” powinien ukazać się jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery jest nieznana. Niewykluczone, że twórcy przedstawią dokładny termin debiutu i dłuższy zwiastun 9 lipca - wówczas odbędzie się WitcherCon, czyli organizowane przez Netflix i CD Projekt wydarzenie dla fanów przygód Geralta.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami