Dead by Daylight - apteczka: leczenie siebie i innych

Jak przywracać utracone zdrowie.

Odniesienie obrażeń w Dead by Daylight jest problematyczne - nie dość że spowalnia postać, to sprawia, że głośno ona oddycha i zostawia za sobą ślady krwi. To z kolei ułatwia zabójcy zlokalizowanie cię. Z tej strony dowiesz się jak leczyć rany swoje i sojuszników i jak korzystać z apteczek.

By uleczyć swoją postać potrzebujesz apteczki (1). Jest to jeden z typów przedmiotów, w które wyposażyć możesz swoją postać. Te występują w kilku wariantach jakości (2) - im lepsza tym szybsze leczenie i większa ilość użyć. Co więcej, każda apteczka umożliwia samodzielne leczenie się - bez niej możesz liczyć wyłącznie na pomoc innego gracza.

011_dead_by_daylight_apteczka_leczenie_siebie_i_innych

Gdy już zdobędziesz apteczkę i rozpoczniesz z nią rozgrywkę, wystarczy że przestaniesz się na moment poruszać. Na ekranie wyświetli się wtedy informacja, że możesz uleczyć się apteczką (3). Przytrzymaj wskazany przycisk i poczekaj kilkadziesiąt sekund. Uważaj na testy umiejętności - jeśli nie uda ci się ich wykonać, cały proces zostanie wstrzymany na krótką chwilę.

012_dead_by_daylight_apteczka_leczenie_siebie_i_innych

Podobnie sprawa wygląda w przypadku leczenia innych graczy. Musisz po prostu się do nich zbliżyć i wcisnąć klawisz. Możesz to jednak uczynić bez apteczki - proces ten jest wtedy wolniejszy i nie tak skuteczny, jednak w dalszym ciągu pozwoli zatamować krwawienie i uciszy nieco postać.

Następnie: Dead by Daylight - generatory: jak znaleźć, naprawa

Spis treści: Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Dead by Daylight - krwista sieć: drzewko umiejętności

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami