Pete Hines z Bethesdy prostuje słowa o wyłączności Starfield

Chodzi o kwestię przeprosin.

Kilka dni temu wiceszef Bethesdy - Pete Hines - przeprosił graczy rozczarowanych faktem, że Starfield pojawi się tylko na PC i Xbox Series X/S. Teraz na Twitterze doprecyzował swoją wypowiedź.

„Nie przepraszam za wyłączność. Ja nie jestem do niczego zobligowany. Niektórzy nasi fani są zasmuceni lub źli i jest mi przykro z tego powodu. Nie ma w tym nic złego albo dziwnego. Ja tylko przyznałem, że wiem, jak się czują. O to mi chodziło” - wyjaśnił menedżer, odpowiadając na pytanie internauty.

Hines odnosił się do wywiadu, jakiego udzielił serwisowi GameSpot. W rozmowie stwierdził, że nie ma „zielonego pojęcia”, jak gracze zawiedzeni, że Starfield trafi tylko na PC i Xbox Series X/S powinni sobie poradzić z frustracją.

Przedstawiciel Bethesdy przeprosił fanów za zaistniałą sytuację, co wielu zinterpretowało jako właśnie przeprosiny za wydanie tytułu na wyłączność platform Microsoftu.

Wcześniej inny znany pracownik firmy - Todd Howard - przekonywał, że przygotowanie kosmicznej gry na tylko dwa urządzenia pozwoli deweloperom lepiej zoptymalizować projekt, a zarazem stworzyć doskonalszy produkt.

Starfield ukaże się 11 listopada 2022 roku na PC i Xbox Series X/S.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami