Każdy może teraz zaprojektować własny kontroler Xbox Series X/S

Dzięki Xbox Design Lab.

  • Program Xbox Design Lab jest ponownie dostępny
  • Gracze mogą projektować własne wersje kolorystyczne padów Xbox Series X/S

Microsoft wznowił działalność programu Xbox Design Lab, wstrzymanego w ubiegłym październiku w oczekiwaniu na nową konsolę. Teraz inicjatywa znowu działa, więc każdy zainteresowany może zaprojektować własną wersję kolorystyczną pada Xbox Series X/S.

Gracze mogą wybrać barwę większości zewnętrznych elementów kontrolera: przedniej i tylnej obudowy, d-pada, spustów, przycisków ABXY, View, Menu i Share, gałek analogowych i tak dalej.

Do wyboru jest osiemnaście kolorów, a za dodatkową opłatą urządzenie spersonalizować można Gamertagiem lub wiadomością o długości nie przekraczającej 16 znaków.

Jak Microsoft zapewniał już w przeszłości, wszystkie pady buduje w oparciu o 30 procent plastiku z recyklingu. W ten sposób firma chce „zmniejszyć ilość plastiku lądującego na wysypiskach i upewnić się, że wszyscy przykładamy się do dbania o planetę”.

Podstawowa cena własnego kontrolera wynosi 299 zł. Za wspomniany nadruk musimy dopłacić kolejne 10 dol. (ok. 38 zł). Darmowa wysyłka w dwa tygodnie do USA, Kanady oraz „większości krajów w Europie”, w tym do Polski.

Reklama

Skocz do komentarzy (15)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (15)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami