Final Fantasy 7 Remake na PC w bazie Epic Games Store

Oraz Alan Wake Remastered.

Internauci zauważyli, że w bazie Epic Games Store pojawiły się wzmianki o Final Fantasy 7 Remake oraz Alan Wake Remastered.

Nowa wersja siódmej odsłony uznanej serii od Square Enix widnieje w systemie cyfrowego sklepu twórców Fortnite pod nazwą kodową Pineapple. Wpis poświęcony projektowi utworzono 30 listopada 2020 roku, a po raz ostatni zmodyfikowano 17 lutego bieżącego roku.

Oczywiście wzmianki o produkcji w bazie Epic Games Store nie należy traktować jako oficjalnego potwierdzenia, że pozycja zmierza na PC. Wielokrotnie jednak sugerowano, że Final Fantasy 7 Remake ostatecznie trafi na wspomnianą platformę - przykładowo w jednym z materiałów prezentowano gameplay zarejestrowany na komputerach.

Natomiast Alan Wake Remastered wprowadzono do systemu cyfrowego sklepu niemal dwa lata temu, 22 lipca 2019 roku, aczkolwiek ostatniej modyfikacji dokonano wczoraj - 17 czerwca. Projekt funkcjonuje pod nazwą kodową Heron.

alan_wake_remastered
Alan Wake może doczekać się nowej wersji

Tytuł projektu sugeruje, że Remedy Entertainment przygotowuje odświeżoną wersję gry z 2010 roku. Nadmienić należy, że studio podpisało z Epic Games umowę, na mocy której druga z firm wyda dwie produkcje fińskiej ekipy - według niepotwierdzonych wieści jedną z pozycji jest kontynuacja przygód pisarza.

Twórcy Final Fantasy 7 Remake i serii Alan Wake na razie nie skomentowali informacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami