Mapa w Forza Horizon 5 jest niemal dwa razy większa niż świat z trzeciej części

Rozmiar robi wrażenie.

Meksyk dostępny do zwiedzania w Forza Horizon 5 będzie prawie dwukrotnie większy niż obszar Australii z Forza Horizon 3 - obliczył jeden z użytkowników Twittera.

Deweloperzy ujawnili, że mapa w nowej odsłonie ma być półtora raza większa niż lokacja w Szkocji z poprzedniej części. Właśnie na tej podstawie Nickypoo z Twittera dokonał swoich obliczeń.

Twórcy nie podali oczywiście dokładnych danych, więc wskazane przez internautę wartości nie są zapewne w stu procentach trafne - ale z pewnością bliskie temu, co faktycznie otrzymamy w grze.

Forza Horizon 5 ma przedstawić wszystko, co najciekawsze w Meksyku. Pojeździmy w górach, dżungli, przy starożytnych świątyniach Inków, pomkniemy przez pustynię i zwiedzimy kolorowe miasteczka.

Nowa odsłona cyklu zadebiutuje 9 listopada na PC, Xbox Series X/S, a także na Xbox One i One X. Będzie oczywiście - jak wszystkie tytuły first-party Microsoftu - dostępna w ramach abonamentu Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami