Demon's Souls w wersji PS4 znalazł się na serwerach Sony - raport

Remake trafi na starszą konsolę?

  • Na serwerach Sony zauważono pliki Demon's Souls na PS4
  • Dane mogą dotyczyć jednak skasowanego projektu

Na serwerach Sony odnaleziono dane powiązane z niewydanym dotychczas Demon's Souls w wersji PS4.

O sprawie informuje prowadzony na Twitterze profil, który zajmuje się wyszukiwaniem i publikowaniem szczegółów o plikach dodanych do bazy platform PlayStation. Internauta zwraca jednak uwagę, że pojawienie się gry nie oznacza, że wkrótce ukaże się na rynku.

„Ta edycja mogła jednak zostać anulowana, może zostać niedługo wydana lub może być niewielką wersją testową przeznaczoną dla deweloperów” - podkreśla osoba odpowiedzialna za zarządzanie kontem. Nie jest też jasne, czy to faktycznie okrojony wariant remake'u z PS5.

Wspomniany profil zaznacza, że nie dysponuje informacjami na temat daty dodania Demon's Souls w odsłonie PS4 na serwery Sony. Wie jednak, że tytuł zawitał do bazy japońskiego koncernu po tym, jak trafiło do niej wydanie PlayStation 5.

Na uwagi innych internautów, że być może pliki związane są z poświęconym produkcji artbookiem, który dostępny jest na PS4, osoba prowadząca konto na Twitterze wyjaśnia, że obie pozycje posiadają odmienny numer identyfikacyjny.

Remake Demon's Souls był tytułem startowym PlayStation 5. Twórcy projektu ze studia Bluepoint Games odtworzyli oryginał na nowym silniku graficznym, zachowując jednak niemalże wszystkie elementy pierwowzoru.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami