Bright Memory Infinite - gra jednego twórcy zaskakuje grafiką i szaloną akcją

Jest nowy trailer.

  • Bright Memory: Infinite otrzymało nowy zwiastun
  • Dynamiczną grę akcji zapowiedziano w 2019 roku
  • Za tytuł odpowiada jeden deweloper

Zeng Xian Cheng - jedyny członek studia FYQD - za pośrednictwem serwisu Gamespot opublikował nowy trailer gry akcji Bright Memory: Infinite, przypominającej nieco połączenie Bulletstorm z Shadow Warrior.

Tytuł - zapowiedziany w marcu 2019 roku - może pochwalić się zaawansowaną oprawą graficzną i dynamicznymi scenami walki. Jest nawet sekcja za kierownicą samochodu. Wszystko to o tyle imponujące, że Cheng większość elementów wykonuje samodzielnie.

Od sierpnia ubiegłego roku na Steamie dostępna jest rozbudowana wersja demonstracyjna - Episode 1. Twórca później uznał jednak, że nie zamierza dalej rozwijać wstępu i woli zająć się pełnoprawną produkcją. Jeśli jednak kupiliśmy demo, pełne wydanie otrzymamy za darmo.

Akcja Bright Memory: Infinite toczy się w futurystycznym mieście, w 2036 roku. Nadprzyrodzony fenomen na niebie aktywuje agentów organizacji SRO (w tym bohaterkę prowadzoną przez graczy). Szybko okazuje się, że dziwne wydarzenia coś łączy, a na miejscu pojawiają się potwory.

Premiera jeszcze w tym roku na PC oraz Xbox Series X/S, a w późniejszym terminie także na PlayStation 5.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami