Ratchet & Clank: Rift Apart - srebrny i złoty puchar wyzwań: jak odblokować

Zadania czempiona w barze u Zurkiego.

W lokacji Chmura szczątków Scarstu w Ratchet & Clank: Rift Apart możesz podjąć się licznych wyzwań w barze u Zurkiego. Jeżeli nie wiesz, jak odblokować srebrny i złoty puchar zadań, poniżej znajdziesz odpowiedź.

Oto szczegóły:

  • Aby odblokować srebrny puchar, ukończ główne misje na planetach Torren IV i Cordelion. Powrócisz wtedy do baru Zurkiego drugi raz
  • Aby odblokować złoty puchar, ukończ ostatnią planetę, Viceron. Fabuła ponownie skieruje cię wtedy do Chmury szczątków Scarstu
ratchet_clank_rift_apart_srebrny_zloty_puchar_1

Nie ma szybszego sposobu na odblokowanie wyzwań srebrnego i złotego pucharu. Nawet jeśli ukończysz wszystkie dostępne zadania, póki nie będziesz w odpowiednim punkcie fabularnym, nie weźmiesz udziału w bardziej wymagających wyzwaniach.

Kiedy odblokujesz już srebrny puchar, zyskasz sposób na bardzo szybkie zarabianie pieniędzy. Szczegóły na naszej stronie o śrubkach.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami