Łukasz Piszczek uhonorowany pożegnalną kartą w FIFA 21

Specjalna wersja piłkarza dostępna w Ultimate Team.

W trybie Ultimate Team gry FIFA 21 pojawiła się tak zwana pożegnalna karta Łukasza Piszczka. W ten sposób EA Sports uczciło zakończenie kariery Polaka w Borussi Dortmund.

Rodzimy piłkarz odszedł z niemieckiego klubu po jedenastu rozegranych sezonach. Były reprezentant Polski nie kończy jednak z graniem, ponieważ dołączył do zespołu, w którym rozpoczynał przygodę z zawodową piłką nożną - LKS Goczałkowice.

piszczek_fifa
Specjalna karta Piszczka wyróżnia się wysokimi statystykami

W związku z rezygnacją Piszczka z Borussi Dortmund, w FIFA 21 pojawiła się specjalna karta zawodnika z serii End of an Era (w wolnym tłumaczeniu - „koniec epoki”), przyznawanej piłkarzom o wyjątkowych zasługach.

Z serwisu Futbin wynika, że kartonik polskiego obrońcy charakteryzuje się wysokimi statystykami: ocena ogólna wynosi 93 punkty. Szczególnie wysoko notowane są tempo i obrona - na odpowiednio 94 i 92.

Cena okolicznościowej karty Piszczka różni się w zależności od platformy - na PC kosztuje 275650 monet, na PlayStation z kolei 218150 monet, na Xbox zaś 222550 monet. Aby odblokować zawodnika, trzeba wykonać wyzwanie budowania składów związanego z Borussią i Bundesligą. Czas na realizację zadania jest do 18 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami