Fallout: London - pierwszy zwiastun ambitnej modyfikacji

Imponujący projekt.

Twórcy modyfikacji Fallout: London do Fallouta 4 zaprezentowali pierwszy zwiastun swojego projektu. Materiał przedstawia całkiem obszerne spojrzenie na postapokaliptyczną stolicę Anglii.

Akcja ma być osadzona między wydarzeniami z dwóch pierwszych odsłon serii. Całość ma mieć rozmiar „dużego DLC”. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Co ciekawe, mod położy większy nacisk na broń białą. Twórcy przygotowali fragmenty zachęcające do używania tego typu oręża, a czasem ma to być wręcz wymagane.

W Londynie rezyduje aż siedem różnych frakcji. Jedna z nich to Rycerze Camelotu - i nie jest to wyłącznie nawiązująca do arturiańskiej legendy nazwa. Członkowie tej grupy faktycznie przywdziewają średniowieczne zbroje i dzierżą dwuręczne miecze.

Więcej informacji, a także sporo screenów przedstawiających różne dzielnice i miejsca w Londynie, można znaleźć na oficjalnej stronie projektu. Mod będzie wymagał posiadania nie tylko Fallouta 4, ale i wszystkich rozszerzeń gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami