Boty w Battlefield 2042 wypełnią puste miejsca na serwerach

Szansa dla mniej popularnych trybów?

Boty będą wykorzystywane w Battlefield 2042 nie tylko w prywatnych meczach i w celach treningowych. Okazuje się, że wypełnią też puste miejsca na serwerach w normalnych meczach multiplayer.

„Żołnierze kontrolowani przez sztuczną inteligencję będą wykorzystani do zapełniania serwerów, by upewnić się, że każdy mecz zawsze jest pełny uczestników, nieważne w jakim regionie świata się znajdujecie” - napisano w oficjalnym wpisie na forum EA.

Poza tym, możliwe będzie włączenie dowolnej mapy z botami w pojedynkę albo w grupie ze znajomymi. To dobra metoda na dokładne i bezstresowe poznanie wszystkich lokacji.

Przypomnijmy - Battlefield 2042 nie zaoferuje kampanii fabularnej. Twórcy skupiają się na trybach multiplayer. W lipcu odbędą się pierwsze testy na PC, do których zaproszeni zostaną wybrani weterani serii.

Przed październikową premierą DICE zorganizuje też otwartą betę. Nowa odsłona cyklu przedstawia konflikt osadzony w niedalekiej przyszłości. Duża część uzbrojenia i pojazdów przypomina to, co znamy choćby z Battlefielda 4. Wśród nowości znalazł się między innymi przeprojektowany system klas czy dostępność każdej broni dla wszystkich, niezależnie od profesji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami