Ukończenie Elden Ring zajmie co najmniej 30 godzin

Bez skupiania się na aktywnościach pobocznych.

  • Przejście głównego wątku fabularnego Elden Ring potrwa około 30 godzin
  • W planach kilka zakończeń
  • Tryb kooperacji bazuje na rozwiązaniach z poprzednich gier From Software

Twórcy Elden Ring przedstawili kolejne szczegóły na temat powstającej produkcji, w tym o długości zabawy.

Reżyser projektu - Hidetaka Miyazaki - w wywiadzie dla japońskiego magazynu Famitsu ujawnił, że ukończenie głównego wątku fabularnego zajmie około 30 godzin. Przygoda wydłuży się jednak, jeżeli gracze podejmą się aktywności pobocznych.

Deweloper poinformował również, że Elden Ring zaoferuje kilka zróżnicowanych zakończeń, przy czym Japończyk zapewnił, że użytkownicy nie będą ograniczani w dotarciu do każdego z przygotowanych finałów.

Miyazaki wypowiedział się też o trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób. Według reżysera, współpraca bazuje na rozwiązaniach znanych z wcześniejszych gier From Software - gracze utworzą grupę, której członkowie zostawią towarzyszom wiadomości, a po ewentualnym zgonie także zwłoki.

Elden Ring zadebiutuje 21 stycznia 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. W grze pojawi się sześć różnorodnych obszarów, a także cykl dobowy.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami