Ratchet & Clank: Rift Apart - Lule, pancerz pustkowi

Znajdźki na Savali.

Lule w Ratchet & Clank: Rift Apart to specjalne kule, które możesz zbierać, przebywając w lokacji Savali. Za dostarczanie ich do odpowiedniej postaci otrzymasz zestaw pancerza pustkowi.

Na tej stronie:

Zbieranie Lul

Lule (1) są dostępne tylko na Savali i nigdzie indziej. Na szczęście są oznaczone na mapie specjalną ikoną (2), więc bez problemu je znajdziesz.

ratchet_clank_rift_apart_lule_1

Aby zdobyć Lulę, będziesz musiał podjąć się wyzwania. Najczęściej jest to po prostu grupa przeciwników do pokonania, ale zdarzają się też zadania platformowe czy inne.

ratchet_clank_rift_apart_lule_2

Gdy pokonasz przeciwników lub zrealizujesz inne wymagane zadanie, pojawi się kapliczka. Podejdź do niej i rozbij Lulę kluczem, aby ją zebrać.

W grze znajduje się łącznie 12 Lul.

Nagrody za Lule

Podstawową nagrodą za każdą Lulę jest możliwość odsłuchania „nagrań głosowych z odległej przeszłości”. Często nawiązują one do klasycznych gier z PlayStation, więc są prawdziwą gratką dla fanów tych konsol.

Aby odsłuchać nagrań, po prostu przejdź do zakładki Przedmioty do zbierania (3) i wybierz daną kulę.

ratchet_clank_rift_apart_lule_3

Lule oferują jednak coś znacznie przydatniejszego - zestaw pancerza pustkowi. Aby go uzyskać, trzeba przynosić Lule postaci zwanej uczonym mnichem (4). Łącznie odwiedzisz go trzy razy, otrzymując trzy części stroju.

ratchet_clank_rift_apart_lule_4

Jeżeli zbierzesz odpowiednią liczbę Lul, by wymienić je na część pancerza, zobaczysz o tym powiadomienie na liście zadań. Lokacja uczonego mnicha (5) będzie też wtedy zaznaczona na mapie fioletowym kolorem, ale dla pewności oznaczyliśmy ją też na poniższym obrazku. Mnich znajduje się tuż obok Pani Zurkon.

ratchet_clank_rift_apart_lule_5

Oto, jak wygląda skompletowany pancerz pustkowi:

ratchet_clank_rift_apart_lule_6

Pełen zestaw pancerza pustkowi zmniejsza obrażenia od dzikich stworzeń o 20 proc. Tak jak w przypadku pozostałych strojów i pancerzy, efekt ma zastosowanie, nawet gdy go nie nosisz.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami