Cyberpunk 2077 wraca do PS Store? Grę można dodawać do listy życzeń

Aktualizacja: CD Projekt potwierdza.

Aktualizacja: CD Projekt potwierdził, że Cyberpunk 2077 wróci do sprzedaży PlayStation Store już w najbliższy poniedziałek, 21 czerwca.

Oryginalna wiadomość: Sony zaktualizowało kartę produktu dla Cyberpunk 2077 w PlayStation Store, uzupełniając ją o możliwość dodania gry do listy życzeń. Może to oznaczać rychły powrót polskiej produkcji do cyfrowego sklepu japońskiego giganta.

Na zmiany podstrony Cyberpunk 2077 w PS Store zwrócił uwagę profil PlayStation Game Size na Twitterze. Gra wciąż ma jeszcze status „zapowiedziane”, a data premiery jest „nieznana”, ale wkrótce może się to zmienić.

cp_2077_ps_store_1
Ktoś chętny na Cyberpunk 2077? Podobno wkrótce premiera

Sony wycofało Cyberpunk 2077 z PlayStation Store w połowie grudnia, tydzień po premierze. Decyzja była spowodowana bardzo złym stanem technicznym produkcji - szczególnie na PS4. Gracze borykali się z niską płynnością, wolnym doczytywaniem się tekstur i błędami uniemożliwiającymi zabawę. Dotychczasowi nabywcy tytułu oraz posiadacze wersji pudełkowych mogli oczywiście włączać grę po dziś dzień.

Zgodnie z komunikatami CD Projektu, aby Cyberpunk 2077 wrócił do cyfrowego sklepu PlayStation, musi spełnić jasno określone warunki Sony. Szczegóły kryteriów nie są znane.

Sony jeszcze niedawno wyjaśniło swoje stanowisko. „Musieliśmy działać w interesie społeczności PlayStation” - mówił szef Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami