Konferencja Microsoftu i Bethesdy - jak oglądać, stream na żywo

Start o 19:00.

Dziś wieczorem, 13 czerwca, odbędzie się wspólna konferencja Microsoftu i Bethesdy na targach E3 2021. Start wydarzenia o 19:00 czasu polskiego.

Xbox & Bethesda Games Showcase - 13 czerwca, 19:00. Transmisję można obejrzeć na YouTube:

Prezentacja potrwa około 90 minut. Microsoft uprzedza jednak, że wydarzenie będzie transmitowane tylko w 1080p i 60 FPS, ale po zakończeniu pokazu firma opublikuje wszystkie przedstawione materiały w 4K. Przewidziano też polskie napisy.

Jakie gry zaprezentują Microsoft i Bethesda?

W trakcie konferencji zobaczymy nadchodzące produkcje od koncernu z Redmond. Według niepotwierdzonych wieści, program obejmie między innymi demonstrację trybu wieloosobowego Halo Infinite. Spekuluje się, że w sumie ujawnionych zostanie pięć wysokobudżetowych tytułów, a fani oczekują zapowiedzi Forza Horizon 5.

Zgodnie z nazwą wydarzenia, po raz pierwszy prezentacja Microsoftu obejmie także gry Bethesdy. Najpewniej jedną z głównych atrakcji wspomnianej firmy jest Starfield - powstające od kilku lat kosmiczne RPG.

Można się spodziewać nowości związanych z Xbox Games Pass - podobno w dniu swojej premiery do oferty dołączy kooperacyjna strzelanka Back 4 Blood od twórców Left 4 Dead. Niewykluczone też, że koncern z Redmond ogłosi przejęcie kolejnych studiów deweloperskich.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami