Guardians of the Galaxy to nowa gra Eidos Montreal. Premiera jesienią

Jest sporo gameplayu.

Square Enix zapowiedziało grę Guardians of the Galaxy. Produkcja przedstawiająca nową historię ze Strażnikami Galaktyki zadebiutuje 26 października na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Za grę odpowiada studio Eidos Montreal, które w przeszłości stworzyło sequele serii Deus Ex. Twórcy pomagali też przy Marvel's Avengers.

Co ciekawe, gra nie jest tytułem stawiającym na kooperację. Wcielimy się wyłącznie w jednego bohatera, Star Lorda, czyli Petera Quilla. W walce skorzystamy z blasterów, ale też z pięści i kopniaków.

Zaprezentowany gameplay pokazuje, że w trakcie potyczek możemy korzystać z pomocy towarzyszy, wybierając ich ataki z podręcznego menu. W ten sposób szybciej pokonujemy przeciwników.

W niektórych fragmentach podejmiemy nawet decyzje niczym w grach studia Telltale. W materiale Star Lord mógł zdecydować, czy Drax powinien przerzucić Rocketa nad przepaścią.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami