Godfall - pierwsza gra zapowiedziana na PS5 trafi także na PS4

Otrzyma również dodatek.

  • Godfall ukaże się na PlayStation 4
  • Konwersja z PS5 zadebiutuje 10 sierpnia
  • Tego dnia premierę ma także dodatek Fire & Darkness

Godfall wsławiło się w grudniu 2019 roku zapowiedzią na imprezie The Game Awards - jako pierwszy tytuł ogłoszony oficjalnie na PlayStation 5. Teraz potwierdzono, że powstaje wersja PS4. Premiera 10 sierpnia.

Informacje o takiej konwersji ujawniono już wcześniej na stronie PEGI, przyznającej kategorie wiekowe w Europie. Gra dostępna jest także na PC, gdzie ukazała się równocześnie z odsłoną PS5, w listopadzie ubiegłego roku - na premierę konsoli.

Tytuł może pochwalić się imponującą, kolorową oprawą graficzną, lecz chyba nigdy nie znalazł szerszego grona odbiorców. Stąd pomysł na wydanie na znacznie popularniejszym PS4 nie powinien być zaskoczeniem.

Wydawcą jest firma Gearbox, odpowiedzialna za Borderlands. Ubiegłej nocy podczas specjalnej prezentacji na E3 ujawniono nie tylko konwersję, ale także nadchodzące rozszerzenie do gry - Fire & Darkness. Premiera także 10 sierpnia, na wszystkich platformach.

Dodatek zaoferuje nową krainę do eksploracji, opowieść fabularną, a także całe mnóstwo nowego ekwipunku do znalezienia.

Godfall stanowi bowiem tak zwany looter slasher, a więc połączenie looter shootera z walką za pomocą broni białej. Wcielamy się w obdarzonego boskimi mocami członka rycerskiego zakonu, który zamierza uratować świat od zagłady.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami