Devolver Digital - wszystkie zapowiedzi i trailery z szalonego pokazu

Sporo gier „niezależnych”.

Firma wydawnicza Devolver Digital przeprowadziła ubiegłej nocy swoją prezentację w ramach cyfrowych targów E3. Już tradycyjnie, nie brakowało żartów i nabijania się z konkurencji, a także zapowiedzi.

Naśmiewano się głównie z ofert abonamentowych, gier „usług” i monetyzacji. Dość powiedzieć, że wideo z zapisem konferencji nosi tytuł „Devolver MaxPass+ Showcase | Monetization as a Service”. Zapis można znaleźć poniżej, a dalej zamieszczamy wszystkie trailery.

Na początek to, co pokazano na samym końcu, a więc nowy zwiastun polskiego Shadow Warrior 3. Premiera w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Nie podano niestety konkretów na temat daty.

Trek to Yomi to kolejna polska produkcja - także od twórców Shadow Warrior 3, a więc studia Flying Wild Hog. Opowieść inspirowana klasycznymi filmami o samurajach powstaje we współpracy z reżyserem Leonardem Menchiari.

„Młody mistrz miecza obiecuje umierającemu mistrzowi, że będzie chronił jego miasto i mieszkańców przed wszelkimi zagrożeniami. W obliczu tragedii i obowiązku, samotny samuraj musi przekroczyć granicę życia i śmierci, by walczyć ze samym sobą i wybrać własną ścieżkę” - głosi opis.

Premiera w 2022 roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Wizard with a Gun to sieciowy, kooperacyjny survival z akcją umieszczoną w magicznej krainie.

„Wybierz się w podróż samotnie lub z przyjaciółmi, by zbierać, budować i wyposażyć własnego czarodzieja podczas eksploracji nieznanego. Skrupulatnie projektuj bronie, pociski i meble swojej wieży. Postaraj się nie spalić wszystkiego, gdy magia wymsknie się spod kontroli” - napisano.

Premier na PC i konsolach w 2022 roku.

Inscryption to połączenie kilku gatunków: karcianki, przygodówek w stylu Escape Room oraz psychologicznego horroru. Premiera jeszcze w tym roku, na PC.

Za pomocą Devolver Tumble Time firma nabija się z gier mobilnych. To „przyszłość zagadek logicznych bazujących na fizyce, eleganckiej monetyzacji i strategicznej integracji marki” - głosi opis. Premiera w tym roku na iOS oraz Androida.

Całość wydaje się przypominać nieco Grindstone. Zajmiemy się łączeniem głów w łańcuchy, usuwane tym sposobem ze szklanki. Im dłuższy łańcuch połączeń, tym więcej punktów.

Demon Throttle jest całkiem interesującym pomysłem. Gra ukaże się w 2022 roku na Nintendo Switch, ale wyłącznie w wersji pudełkowej - bez wydania cyfrowego w eShopie.

Gra opowiada o przygodach wampirzycy i kowboja, starających się pokonać demona. Droga do głównego przeciwnika prowadzi przez jego czterech generałów, a całość prezentuje się wybitnie w stylu retro i z całą pewnością uwzględni kooperację.

Death's Door ukaże się 20 lipca on PC i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S. Wkroczymy do świata, w którym kruki są odpowiedzialne za zbieranie dusz zmarłych. Wcielamy się w jednego z ptaków, lecz przyznana nam sprawa szybko się komplikuje, gdy dusza zostaje skradziona. Prawie jak Hades.

Phantom Abyss debiutuje 22 czerwca na PC, w programie Early Access na Steamie. Otrzymamy asynchroniczny tytuł multiplayer, z proceduralnie generowanymi świątyniami, z których musimy wydobyć relikty. Akcję obserwujemy w perspektywie pierwszej osoby, zajmując się głównie omijaniem przeróżnych pułapek - i strażników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami