Battlefield 2042 - jest pierwszy gameplay. Burza piaskowa, tornado i quad kontra śmigłowiec

Ponad dwie minuty scen prosto z gry.

Deweloperzy z DICE zaprezentowali pierwszy gameplay z Battlefield 2042. Podczas konferencji Microsoftu pokazano trailer składający się z wielu fragmentów rozgrywki.

Niemal cały zwiastun to sceny z mapy w Katarze. Widzimy więc postępującą burzę piaskową, a w końcu także tornado. Poza tym możemy przyjrzeć się bitwie na wielką skalę - ze sporą liczbą śmigłowców, czołgów i piechoty.

W pewnym momencie możemy nawet zauważyć przykład jednej z nowości, czyli zrzutu pojazdów - nawet czołg będziemy mogli wezwać we wskazane miejsce, jeśli spełnimy odpowiednie warunki.

Nie zabrakło też kolejnego odniesienia do „Battlefield moments”. Widzimy żołnierza niszczącego śmigłowiec za pomocą quada, do którego przyczepiono ładunki C4.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października, a już od 15 października będzie dostępne dla abonentów EA Play Pro na PC. Gra skupia się wyłącznie na trybach multiplayer. W sumie zaoferuje trzy główne moduły sieciowe - do tej pory ujawniono tylko jeden, All-Out Warfare z siedmioma mapami.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami