Zapowiedziano Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Jest krótki gameplay

Premiera w 2022 roku na Nintendo Switch.

Mario ponownie połączy siły z Kórlikami, by uratować galatkykę przed zagrożeniem. Ubisoft zapowiedział dziś Mario + Rabbids: Sparks of Hope, które trafi na Nintendo Switch w przyszłym roku.

Pierwszy trailer skupia się na filmowej prezentacji postaci i zarysu fabuły, ale przygotowano też dodatkowy materiał - krótszy, lecz z fragmentami rozgrywki.

Pierwsza część - Mario + Rabbids Kingdom Battle - ukazała się w 2017 roku i okazała się wielkim zaskoczeniem. Nintendo i Ubisoft połączyły siły, by wspólnie stworzyć oryginalną grę z wąsatym hydraulikiem.

Produkcja zaskakiwała też pomysłem na rozgrywkę. W praktyce to bardziej przystępna, kolorowa wersja założeń znanych choćby z cyklu XCOM. Z wrogami mierzymy się w turowych walkach.

Szczegóły na temat nowości nie są jeszcze znane, choć z pewnością otrzymamy wielu nowych przeciwników i bossów do pokonania. Ponownie sterować będziemy zespołem składającym się z trzech postaci.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami