Vaas powróci w DLC do Far Cry 6 - wyciekł zwiastun przepustki sezonowej

Pojawią się też Pagan Min i Joseph Seed.

Aktualizacja: informacja potwierdzona przez Ubisoft na prezentacji Ubisoft Forward.

Oryginalna wiadomość: W sieci pojawił się zwiastun przepustki sezonowej do Far Cry 6. Z ujawnionego przedwcześnie materiału wynika, że dodatki pozwolą graczom pokierować antagonistami poprzednich części serii.

Nagranie najpewniej zamierzano zaprezentować na konferencji Ubisoftu, ale wyświetliło się jako reklama w serwisie YouTube. Internautom udało się zachować kopie filmu, choć są regularnie usuwane przez wydawcę - obecnie wideo można obejrzeć na forum Reddit.

Zwiastun wskazuje, że dodatki do Far Cry 6 umożliwią wcielenie się w Vaasa, Pagan Mina i Josepha Seeda - złoczyńców z odpowiednio trzeciej, czwartej i piątej odsłony serii. Nie jest to na razie jasne, ale wydaje się, że twórcy przygotowują osobną kampanię fabularną ze słynnymi antagonistami.

vaas_far_cry_3
Vaas będzie grywalną postacią

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych najprawdopodobniej dziś wieczorem podczas Ubisoft Forward, które rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wówczas twórcy powinni wyjaśnić, czy znani przeciwnicy będą bohaterami jednego czy kilku DLC.

Podstawowe Far Cry 6 ukaże się 7 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Akcję gry osadzono na Yarze - fikcyjnej wyspie inspirowanej Kubą. W trakcie przygody spróbujemy obalić dyktatora Antona Castillo.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami