Rocksmith+ debiutuje latem - nauka gry na gitarze w abonamencie

Elektrycznej, akustycznej, klasycznej i basowej.

Ubisoft zapowiedział Rocksmith+, czyli nową usługę abonamentową bazującej na cyklu Rocksmith. Opłacanie subskrybcji zaoferuje dostęp do rozbudowanej platformy do nauki gry na gitarze. Premierę wersji PC zaplanowano na lato, a wersji konsolowej - na jesień.

Najważniejszą nowością jest możliwość korzystania z telefonu. Mikrofon dokładnie wykryje grane przez nas nuty. Użytkownicy będą mogli więc ćwiczyć wszędzie, gdzie zabiorą ze sobą instrument i smartfona.

Ubisoft obiecuje też różnorodność utworów. To już nie tylko rock i pop, ale też muzyka latynoamerykańska, hip hop i inne gatunki. Możliwe będzie korzystanie z gitary elektrycznej, akustycznej lub klasycznej i basowej.

Gra zaoferuje między innymi spersonalizowane rekomendacje utworów do nauki i wiele lekcji dotyczących różnych zagadnień oraz miejsce do dyskusji dla całej społeczności.

Cena usługi nie jest jeszcze znana. Dla wszystkich, którzy nigdy nie mieli do czynienia z grami Rocksmith - wykorzystują one prawdziwe gitary. Pozwalają ćwiczyć grę w stylu, który przywodzi na myśl rozgrywkę w Guitar Hero.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami