Nowy gameplay z baśniowego Kena: Bridge of Spirits

Eksploracja i walka z bossami.

Na Tribeca Games zaprezentowano materiał z nowymi fragmentami rozgrywki z Kena: Bridge of Spirits - produkcji z oprawą graficzną w stylu animacji Pixara.

W nagraniu przedstawiono między innymi eksplorację otoczenia i sceny, w których tytułowa bohaterka gromadzi Rot - sympatyczne duchy, odpowiadające za równowagę baśniowego świata. Stworzenia pozwolą odblokować nowe umiejętności.

Pokazano też uproszczone łamigłówki i potyczki z przeciwnikami. Samo wideo składa się także z wypowiedzi szefostwa pracującego nad projektem studia Ember Lab - braci Josha Mike'a Grierów. Menedżerowie opowiadają między innymi o kulisach powstawania pozycji.

Nieco dłuższy film opublikowała redakcja niemieckiego serwisu GameStar, która miała okazję sprawdzić produkcję. Materiał zawiera dodatkowy gameplay - przedstawiono na przykład potyczki z bossami i wspinaczkę po półkach skalnych.

Kena: Bridge of Spirits ukaże się 24 sierpnia. Gra zmierza na PC, gdzie będzie dostępna za pośrednictwem Epic Games Store, a także na konsole PS5 i PS4.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami