Tajemniczy tryb Battlefield 2042 to "list miłosny" do fanów - twierdzi znany informator

Sugeruje też pojawienie się battle royale.

Tom Henderson, który specjalizuje się w ujawnianiu informacji o serii strzelanek od studia DICE, przekonuje, że nieogłoszony jeszcze tryb do Battlefield 2042 jest „listem miłosnym” do fanów.

Internauta twierdzi na Twitterze, że wszedł w posiadanie e-maila opisującego sekretny moduł. Tajemniczy wariant to podobno tak zwany Battlefield Hub, który zaoferuje lubiane przez graczy mapy, bronie i pojazdy z wcześniejszych części serii. O opcji spekuluje się już od kilku miesięcy.

„Wiadomość zawierała kilka informacji i obrazków. Na razie nie mogę potwierdzić, że są na 100 procent wiarygodne i mogą być fałszywką. Muszę więc jeszcze trochę pogrzebać, ale z pewnością brzmi to jak »list miłosny«. Będzie bardzo interesująco, jeśli okażą się prawdziwe” - pisze Henderson.

Nad sekretnym trybem rozgrywki pracują deweloperzy z oddziału DICE w Los Angeles - na czele zespołu stoi Vince Zampella, założyciel Respawn Entertainment i jeden z byłych pracowników Infinity Ward. Tajemniczy moduł zostanie oficjalnie ujawniony 22 lipca podczas wydarzenia EA Play Live.

Henderson zasugerował też, że strzelanka - wbrew zapewnieniom twórców - w przyszłości otrzyma battle royale. Na pytanie jednego z internautów o wspomnianą opcję zabawy, napisał tylko „następny rok”.

Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Akcję osadzono w niedalekiej przyszłości, choć gra nie zaoferuje kampanii fabularnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami