Ratchet & Clank: Rift Apart - znajdźki: szpiegoboty

Przedmioty do zbierania.

Szpiegoboty w Ratchet & Clank: Rift Apart to znajdźki, które dostarczają ci informacji o świecie, a dodatkowo zebranie ich wszystkich wiąże się z nagrodą - unikalną bronią.

Szpiegoboty (1) są na mapie oznaczone specjalną ikoną (2), którą widzisz jednak tylko, kiedy zbliżysz się do znajdźki na odpowiednią odległość.

ratchet_clank_rift_apart_szpiegoboty_1

W prawym dolnym rogu mapy widzisz też, czy znalazłeś szpiegobota (3) w danej lokacji. W jednej lokacji jest tylko jeden robot.

ratchet_clank_rift_apart_szpiegoboty_2

Aby odsłuchać „tajne wiadomości” (4) zapisane w szpiegobotach, przejdź do zakładki Przedmioty do zbierania. Naciśnij X, by odtworzyć wybrane nagranie.

ratchet_clank_rift_apart_szpiegoboty_3

W grze jest łącznie 10 szpiegobotów. Jeśli znajdziesz je wszystkie, to stworzysz schemat (5) na specjalną broń, którą będziesz mógł odebrać u Pani Zurkon, czyli w sklepie.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami