Ratchet & Clank: Rift Apart - znajdźki: misie

Co dają pluszowe maskotki.

Misie to rodzaj znajdziek, które poukrywano w świecie Ratchet & Clank: Rift Apart. W przeciwieństwie do szpiegobotów i złotych śrub, pluszowe maskotki nie są pokazane na mapie - nawet kiedy się do nich zbliżysz. Nie wpływają też na rozgrywkę.

W grze jest 9 misiów (1). To dlatego, że na każdej planecie ukryto jednego misia - a Rift Apart pozwala zwiedzić właśnie 9 planet.

ratchet_clank_rift_apart_misie_2

Gra nie śledzi postępów związanych ze zbieraniem misiów. Nie możesz więc sprawdzić, ile sztuk już zebrałeś, a także na których planetach.

O liczbie zebranych misiów może jednak poinformować postęp w osiągnięciu o nazwie Aż chce misie tulić (2), które odszukasz na ekranie osiągnieć konsoli PS5.

ratchet_clank_rift_apart_misie_3

Jak już wspomnieliśmy, misie nie wpływają na rozgrywkę - są to klasyczne znajdźki, za odszukanie których otrzymasz po prostu wspomniane osiągnięcie.

Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że w oryginalnej, angielskiej wersji, misie nazywają się CraiggerBears. Nazwa pochodzi od Craiga Goodmana, artysty w studiu Insimniac Games, który zmarł w 2019 roku.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami