Ratchet & Clank: Rift Apart - szybka podróż między planetami: statek

Przemieszczanie się pomiędzy lokacjami.

Aby trafić na inną planetę w Ratchet & Clank: Rift Apart, musisz użyć statku Ratcheta lub Rivet. Teoretycznie możesz podróżować w trakcie misji, ale najlepiej robić to wtedy, kiedy wymaga tego linia fabularna.

Statek (1) stoi zazwyczaj na krańcu lokacji. Aby go znaleźć, poszukaj jego ikony (2) na mapie. W niektórych momentach statek nie jest dostępny i nie możesz podróżować.

ratchet_clank_rift_apart_statek_1

Gdy wskoczysz do statku za pomocą X, po lewej stronie zobaczysz listę dostępnych lokacji (3). Wskazując którąś z nich, po prawej stronie wyświetli się lista zadań (4) dostępnych na danej planecie, a także spis zdobytych i dostępnych znajdziek (5).

ratchet_clank_rift_apart_statek_2

Zielony „ptaszek” oznacza lokacje, w których ukończyłeś wszystkie zadania (6). Są jeszcze oznaczenia lokacji, w których są dostępne zadania główne (7), oraz miejsce, w którym aktualnie przebywasz (8).

ratchet_clank_rift_apart_statek_3

Aby podróżować, po prostu naciśnij X na wybranej lokacji.

Więcej porad:

Spis treści: Ratchet & Clank: Rift Apart - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami