Ponad 40 powstających gier na konsole Xbox niedługo do sprawdzenia

W ramach akcji ID@Xbox Summer Game Fest Demo.

  • We wtorek startuje druga edycja ID@Xbox Summer Game Fest Demo
  • Gracze sprawdzą ponad 40 powstających gier

Microsoft poinformował, że 15 czerwca rozpocznie się druga edycja ID@Xbox Summer Game Fest Demo - wydarzenia, które pozwoli posiadaczom konsol Xbox sprawdzić kilkadziesiąt powstających tytułów.

Akcja potrwa przez tydzień - zakończy się 21 czerwca. W ramach inicjatywy zainteresowani gracze otrzymają możliwość przetestowania wczesnych wersji ponad 40 tworzonych aktualnie projektów od niezależnych deweloperów.

lake
Lake opowie o czterdziestolatce, która wróca do rodzinnego miasteczka

Jak jednak zaznaczono, nie są to tradycyjne dema, a fragmenty nieukończonych gier, które porównuje się do edycji pokazowych, udostępnianych na targach i konwentach. Podkreślono, że nie są odzwierciedleniem finalnych produkcji.

Ponadto po zakończeniu wydarzenia wszystkie testowe wydania zostaną usunięte, choć nie wykluczono, że niektóre mogą powrócić w przyszłości. Microsoft zachęca też do dzielenia się opiniami o poszczególnych pozycjach z twórcami za pomocą mediów społecznościowych.

Pełnej listy przygotowywanych wersji demonstracyjnych na razie nie przedstawiono. Ujawniono jednak, że sprawdzimy między innymi wyróżniające się nietypową grafiką Sable, przygodowe Lake, strzelankę The Riftbreaker, turowe Echo Generation i izometryczne Tunic.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami