Chivalry 2 - tryby gry: rodzaje, jak wybrać

Każdy na każdego, deathmatch drużynowy, cel misji.

W Chivalry 2 możesz bawić się w kilku różniących się od siebie trybach rozgrywki - takich jak każdy na każdego, deathmatch drużynowy czy cel misji. Z tej strony dowiesz się czym się od siebie różnią i jak rozpocząć zabawę w każdym z nich.

W grze dostępne są następujące tryby gry:

  • Deathmatch - zabawa w trybie każdy na każdego. Lądujesz na mapie z innymi graczami i musisz walczyć z każdym, kogo napotkasz. Mecz kończy się gdy jeden z graczy zdobędzie określoną ilość zabójstw bądź gdy upłynie czas - w drugim przypadku zwycięzcą jest ten, kto skończył mecz z największą ilością eliminacji. Standardowa rozgrywka zajmuje tutaj od 6 do 10 minut;
  • Deatmatch drużynowy - drużynowy wariant powyższego trybu. Wziąć w nim udział może maksymalnie 40 graczy, podzielonych na dwie 20-osobowe drużyny. Celem jest eliminacja przeciwników z drugiego obozu - wygrywa ta drużyna, która zabije wymaganą ilość wrogów bądź będzie mieć więcej zabójstw po upłynięciu czasu. Rozgrywki trwają tutaj na ogół 10-15 minut;
  • Cel drużynowy - tryb, w którym obie drużyny mają do wykonania konkretne cele, jak przebicie się przez barykady, zdobycie wież strażniczych czy eliminacja postaci. Mecze trwają od 20 do nawet 40 minut i na polu walki może spotkać się aż 64 graczy (po 32 na każdą ze stron).

By rozpocząć rozgrywkę wykorzystaj przyciski w menu głównym. Mieszane tryby dla 64 graczy (1) i mieszane tryby dla 40 graczy (2) pozwolą ci znaleźć mecze w trybie deathmatch drużynowy bądź cel drużynowy, z kolei każdy na każdego (3) w regularnym, samodzielnym deathmatchu.

073_chivalry2_tryby_gry_rodzaje_jak_wybrac

Powyższe opcje są jednak dość ograniczone - system sam losuje tryb rozgrywki i mapę, nie masz tutaj nad tym żadnej kontroli. Jeśli chcesz grać w konkretnym trybie i na określonej mapie, wykorzystaj przeglądarkę serwerów (4). Więcej o każdej z tych opcji - a także o wspomnianej przeglądarce serwerów - znajdziesz na stronie jak zacząć grę.

Poprzednio: Chivalry 2 - Berserker: zadawanie obrażeń, podklasy, porady

Spis treści: Chivalry 2 - poradnik i najlepsze porady

Następnie: Chivalry 2 - deathmatch, każdy na każdego

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami