Assassin's Creed Valhalla otrzyma wkrótce darmowy tryb z wyzwaniami

Próby walki, strzelectwa i skradania.

  • Nowy tryb Assassin's Creed Valhalla pozwoli wykonywać mistrzowskie próby
  • W planach wyzwania walki, strzelectwa i skradania
  • Wariant pojawi się 15 czerwca

Ubisoft poinformował, że 15 czerwca Assassin's Creed Valhalla otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry nowy i darmowy tryb rozgrywki - mistrzowskie wyzwanie.

Wariant pozwoli wielokrotnie wykonywać trzy rodzaje prób - niedźwiedzia (skupionych na walce), wilka (strzelectwo) i kruka (skradanie). W każdej zdobędziemy punkty, które przełożą się na jeden z trzech medali: brązowy, srebrny lub złoty.

Wyzwania aktywujemy przy pięciu kapliczkach, które twórcy rozmieszczą na terenie Anglii - wszystkie zaoferują po trzy misje. Twórcy podkreślają, że w poszczególnych zadaniach będziemy musieli skorzystać z odmiennego wyposażenia i nie zabraknie różnych uwarunkowań, wpływających na rozgrywkę.

Dla prób mistrzowskich przygotowano stosowną opowieść. W pobliżu wikińskiej osady spadnie meteoryt, a na miejscu katastrofy odnajdziemy tajemniczą Hildiran. Przybyszka zamieszka w wiosce Eivora, któremu zaproponuje specjalny trening.

Wyzwania związane są właśnie ze szkoleniem - ukończenie wszystkich pozwoli odkryć „ostateczny sekret bogów”. Ponadto za każdy zdobyty w misjach medal otrzymamy energię, którą wymienimy u wspomnianej kobiety na nagrody: bronie, tatuaże dla postaci i dekoracje dla wioski.

Deweloperzy uprzedzają jednak, że tryb z próbami mistrzowskimi przeznaczony jest dla Eivora dysponującego co najmniej 221 poziomem mocy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami