O co chodzi w Dark Alliance - zwiastun wyjaśnia założenia gry ze świata Dungeons & Dragons

Kooperacyjna akcja.

Deweloperzy gry Dark Alliance - produkcji osadzonej w uniwersum D&D - opublikowali nowy trailer, w którym wyjaśniają podstawy rozgrywki. Najważniejsza jest kooperacja podczas zmagań z grupami wrogów.

Akcję umiejscowiono w krainie Icewind Dale, a gracze pokierują postaciami znanymi z uniwersum Dungeons & Dragons. To między innymi Drizzt Do'Urden, Catti-brie czy barbarzyńca Wulfgar.

Różni bohaterowie zaoferują zupełnie inne zestawy zdolności. Twórcy podkreślają, że każdy będzie mógł odnaleźć się w grze i sprostać wyzwaniom, choć najcięższe starcia mogą wymagać opanowania kombosów i specjalnych strategii.

Maksymalnie czterech graczy wspólnie spróbuje powstrzymać potwory, które przybyły do Doliny Zimowego Wichru w poszukiwaniu tajemniczego artefaktu. Na naszej drodze ma stanąć w sumie ponad trzydzieści rodzajów wrogów, spośród których najpowszechniejszymi będą gobliny, podzielone na pięć typów.

Dark Alliance trafi na PC, Xbox One, Series X/S, PS4 i PS5. Na konsolach nowej generacji można liczyć na wyższą rozdzielczość i płynność rozgrywki, choć nie przygotowano innych, wyjątkowych usprawnień. Gra debiutuje 22 czerwca - także w Game Passie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami