Gameplay z Evil Dead: The Game, gry na podstawie horrorów "Martwe zło"

Nierówna walka z demonem.

Na gali otwierającej Summer Game Fest zaprezentowano gameplay z Evil Dead: The Game - produkcji opartej na serii filmów „Martwe zło” i serialu „Ash kontra martwe zło”.

Tytuł opiera się na założeniach znanych między innymi z Dead by Daylight. Pozycja kładzie więc nacisk na asynchroniczną rozgrywkę sieciową: grupa graczy wciela się w osoby starające się przetrwać w walce ze znacznie silniejszym demonem, którym kieruje inny użytkownik.

Do naszej dyspozycji twórcy oddadzą kilka postaci z kinowych i telewizyjnych pierwowzorów, a wśród bohaterów nie zabraknie Asha - głównego bohatera, któremu wizerunku i głosu użycza znany z oryginalnych produkcji Bruce Campbell.

W toku zabawy gracze spróbują znaleźć poukrywane na planszy artefakty, które po zgromadzeniu pozwolą odesłać demonicznego przeciwnika. Walczący o przetrwanie zmierzą się jednak nie tylko z potworem kierowanym przez innego użytkownika, ale też wrogami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Evil Dead: The Game zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Switch.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami