Fortnite - sezon 7: wyzwania i zadania

Jak wykonać, nagrody.

Wyzwania w Fortnite to dodatkowe, opcjonalne cele, za realizację których gracze otrzymują PD, czyli punkty doświadczenia. Te natomiast przekładają się na możliwość odblokowania najróżniejszych przedmiotów kosmetycznych dla postaci, a także innych bonusów.

Zadania są ściśle związane z Karnetem Bojowym, bo to właśnie w ramach Karnetu osiągamy coraz wyższe poziomy, dające dostęp do kolejnych nagród. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o wyzwaniach w Fortnite, a także opis najtrudniejszych zadań.

Spis treści:

Wyzwania w Fortnite (rozdział 2, sezon 7)

Poniżej spis najważniejszych wyzwań (kolejność od najnowszych do najstarszych):

Listę będziemy regularnie aktualizować o nowe zadania.

Na czym polegają zadania

Zadania (dawniej wyzwania) to opcjonalne zlecenia, za realizację których otrzymasz PD. Zgromadzone PD przekłada się natomiast na zwiększanie poziomu Karnetu Bojowego. Część nagród w ramach Karnetu jest darmowa, ale jeśli chcesz zdobyć wszystkie, musisz kupić jego płatną wersję.

fortnite_sezon_7_wyzwania_1

Wyzwania są różne: jedne wymagają odwiedzenia konkretnej lokacji, inne zlikwidowania przeciwnika za pomocą określonej broni. Często wymagają one skorzystania z nowości wprowadzonych w danym sezonie, co jest dobrym sposobem na zapoznanie się z nowinkami.

Dawniej wyzwania zmieniały się co tydzień, jednak Epic Games zrezygnowało z takiego podziału. Teraz zadania mają różny czas realizacji, ale dzięki przejrzystym menu wszystko jest odpowiednio wyjaśnione.

Aby przejrzeć dostępne aktualnie wyzwania, kliknij na przycisk Zobacz zadania w głównym menu gry.

fortnite_sezon_7_wyzwania_2

Zobaczysz tu listę zadań. Zwróć szczególną uwagę na nagrody (1) oraz - w niektórych przypadkach - czas (2), jaki masz na ich ukończenie.

fortnite_sezon_7_wyzwania_3

Jeśli w ramach misji musisz udać się w konkretny rejon mapy, to jego podświetlenie zaznaczy odpowiednie lokacje na mapie po prawej stronie.

Nagrody za wyzwania

Realizacja zadań nie przynosi bezpośrednio nagród. Trzeba je jeszcze kupić. To nowy system wprowadzony w 7. sezonie 2. rozdziału.

Każdy kolejny poziom Karnetu Bojowego zdobyty za PD zapewnia graczom 5 gwiazdek bojowych. Te gwiazdki należy następnie wydać na wybrane nagrody Karnetu Bojowego.

Nagrody podzielone są na strony, przy czym każdą kolejną trudniej jest odblokować. Szczegóły na naszej stronie o Karnecie Bojowym 7. sezonu.

fortnite_sezon_7_wyzwania_4

Przedmioty, jakie możesz zdobyć w ramach Karnetu Bojowego, to przykładowo:

  • skiny postaci
  • emotki i emotikony
  • przedmioty kosmetyczne: plecaki, zbieraki, malowania broni, itp.
  • ekrany wczytywania
  • smugi
  • ikony sztandaru
  • tła muzyczne
  • V-dolce
  • graffiti

Spis treści: Fortnite - sezon 7: poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami