Battlefield 2042 z przepustką bojową i podziałem na sezony - są już plany na pierwszy rok

Szczegóły popremierowego rozwoju gry.

  • Rozwój popremierowy Battlefield 2042 opiera się na sezonach i przepustkach bojowych
  • Pojawią się nowe mapy, tryby rozgrywki i specjaliści
  • Do części treści otrzymamy dostęp za darmo

W trakcie niedawnej prezentacji Battlefield 2042 ujawniono wstępne szczegóły na temat popremierowego rozwoju gry. Autorzy przygotowują zarówno darmowe, jak i płatne treści.

Twórcy dodatkowe elementy będą udostępniali w ramach sezonów, a każdy z nich potrwa około trzech miesięcy. W trakcie wydarzeń deweloperzy zamierzają rozbudowywać „świat i fabułę” produkcji.

W pierwszym roku od premiery tytułu pojawią się łącznie cztery sezony, które wprowadzą w sumie czterech nowych specjalistów, czyli konkretnych bohaterów z ustalonym imieniem i nazwiskiem oraz klasą postaci. Nie zabraknie też darmowych dla wszystkich nabywców gry map i trybów rozgrywki.

Każdemu z wymienionych okresów będą towarzyszyć bezpłatne i płatne przepustki bojowe. Wzorem innych gier sieciowych, poprzez wykonywanie wyzwań pozwolą odblokowywać między innymi elementy kosmetyczne dla żołnierzy.

Nadmienić należy, że osoby, które zdecydują się kupić produkcję w edycji złotej lub ultimate, otrzymają przepustkę na pierwszy rok od premiery produkcji. Sam Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Zobacz wszystkie wiadomości z E3 2021

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami