Letnia aktualizacja Red Dead Online pozwoli rabować gospodarstwa

W planach "nie do końca legalne przedsięwzięcia".

  • Nowe aktywności w Red Dead Online obejmą opcję napadania na gospodarstwa
  • Gracze dołączą do siatki przestępczej

Studio Rockstar Games ujawniło nowe informacje na temat letniej aktualizacji Red Dead Online. Deweloperzy wprowadzą aktywności przeznaczone dla graczy działających poza prawem.

Jak wyjaśniają twórcy, wszyscy zainteresowani użytkownicy otrzymają możliwość wzięcia udziału w „nie do końca legalnych przedsięwzięciach”. Te obejmą między innymi opcję rabowania gospodarstw na terenie pięciu stanów w grze swobodnej.

red_dead_online_lato
Nowa aktualizacja skupi się na działalności przestępczej

Autorzy przewidzieli również inne metody wzbogacenia się prowadzonej przez graczy postaci, ale szczegółów nie przedstawiono. Zaznaczono jednak, że ze wszystkich nowości będzie można skorzystać bez dodatkowych opłat.

Detale o aktywnościach poza prawem pokrywają się z wcześniejszymi informacjami. Jakiś czas temu deweloperzy obiecywali, że letnia aktualizacja zaoferuje misje fabularne, w których dołączymy do siatki przestępczej tworzonej przez porucznika Guido Martelliego.

Wzmianka o nowościach pojawiła się we wpisie, w którym Rockstar Games ujawniło wprowadzone w tym tygodniu bonusy dla profesji kolekcjonera oraz implementację dwukrotnej liczby punktów doświadczenia i wirtualnych pieniędzy za rozgrywkę w drużynowych trybach w serii wyróżnionej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami